En sommer er over

Etter en stille juli måned, er kontoret til Småkraftforeninga bemannet igjen. Redaktøren er tilbake på plass, og kan love hyppigere oppdateringer på nett. Arbeidet med å styrke Småkraftforeningas nettside og medlemsbladet Småkraftnytt fortsetter nå. Vi tar sikte på å bli enda mer relevante for våre medlemmer og andre som er interessert i bransjen vår. I tillegg håper vi også å presentere interessante saker som kan gi ny innsikt.
Hvis vi skal bli så bra som mulig, er det en fordel om vi vet hva som er interessant, og hva som ikke er det. Vi trenger også tips til saker. Derfor vil jeg gjerne oppfordre alle lesere til å gi tilbakemeldinger til oss.

Er det noe ved nettsiden eller medlemsbladet du liker eller misliker? Er det et tema du mener vi bør ta opp? Har du hørt om interessante tekniske nyvinninger?

Send meg en epost!