Godt besøkt medlemsmøte i Rosendal

(06/11/2023) Torsdag 2. november inviterte Småkraftforeninga og Skagerak Energi AS, til medlemsmøte i idylliske Rosendal i Hardanger. Se presentasjonene her!

Drøyt 40 sjeler hadde funnet veien til Rosendal fjordhotel hvor de, etter at styreleder i foreninga, Lars Emil Berge hadde ønsket velkommen, fikk påfyll om dagsaktuelle saker og fagsaker som kraftomsetning, opprinnelsesgarantier, mulig økt produksjon i eksisterende anlegg og 5 vanlige feil i småkraftverk.

Det var en spørrelysten forsamling som møtte opp og bidro til en kveld som ga faglig påfyll for alle oppmøtte.

– Med et oppmøte og engasjement som dette så er det tydelig at dette er tilbud som våre medlemmer setter pris på, sier Øystein Grundt, spesialrådgiver i Småkraftforeninga og minner om at det allerede 13. november er et nytt medlemsmøte, da i Dale i Sunnfjord.

Takk til foredragsholderne Kjartan Vik fra Skagerak energitjenester (bildet over), Anita Alsaker fra Proxima Hydrotech og Rune Dyrkolbotn fra Energiteknikk. Alle foredragene finner du her:

Skagerak Energitjenester

Proxima Hydrotech

energiTeknikk

SmåkraftforeningaSmåkraftforeninga
Rådhusgata 17, 0158 Oslo

E-post: post@smakraftforeninga.no
Telefon 99 08 08 78

Blog Blog Blog Blog